Sizleri de bekleriz… Evden Eve, İlden İle, Sigortalı, İşin Uzmanı Ekipimiz ile Sorunsuz Taşımacılık

Kaliteden Ödün Vermeden çalışan Ekibimizle Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekdeyiz

Turan ZENGİN
+90 537 292 0552

Zenginler Evden Eve Nakliyat

Zenginler Evden Eve Nakliyat

Zenginler evden eve nakliyat söz konusu olduğu zaman aklınıza hangi firmalar geliyor? Eğer aklınıza gelen ilk firma biz değilsek henüz bu sektörde kaliteli ve güvenilir hizmeti uygun fiyatlarla almamışsınız demektir. Evden eve gerçekleştirdiğimiz taşıma işlemlerinde her zaman daha iyi çalışmalar gerçekleştirebileceğimize inandık. Önce kendimize daha sonra bilgi ve birikimlerimize güvendik. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini sarsmamak adına her zaman özenle ve dikkatle çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Tam donanımlı firmamızda müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleri üzerine profesyonel ekibimizle birlikte taşıma işlemlerimizi sürdürüyoruz.

Evden Eve Nakliyat İşlemlerini Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Zenginler evden eve nakliyat sektöründe vermiş olduğumuz taşımacılık hizmeti her zaman plan ve program eşliğinde gerçekleşmektedir. Plan ve program olmadan düzensiz bir şekilde ilerleyen süreç hem ev sahipleri için hem de taşıma firması için sorun oluşturabilmektedir. Firma olarak yıllardır bu sektörün içerisinde yer aldığımız için sektördeki yenilikler ve değişimler doğrultusunda kendimizi geliştiriyoruz. Kendimizi ve vermiş olduğumuz hizmeti geliştirerek değerli müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunuyoruz. Evden eve taşıma işlemleriniz için firmamızı tercih ederek maddi ve manevi zarara uğrama ihtimalinizi en aza indirmiş oluyorsunuz. Sizlere doğru ve kaliteli hizmet verebilmemiz adına öncelikle firmamıza bağlı ekip adresinize geliyor. Adresinize gelen ekip eşyalarınızın durumunu inceliyor.

Eşyaların ağırlığına ve çokluğuna göre taşıma işleminde görev alacak kişiler belirleniyor. Aynı zamanda eşyaların taşınacağı adres de göz önünde bulundurularak taşıma işlemini gerçekleştirecek araç belirleniyor. Firmamız ve ev sahibi arasında anlaşma sağlandıktan sonra taşıma için gün ve saat belirleniyor. Belirlenen gün ve saatte ekibimiz tam donanımlı bir şekilde adresinizde oluyor. Taşıma sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi adına özel malzemeler kullanıyoruz. Bu malzemeler ile eşyalarınızı paketliyor, araca yerleştiriyoruz. Araca yerleştirilen eşyalar yeni adresinize getirildikten sonra evinize yerleştiriliyor. Kurulması gereken mobilyalarınız ve elektronik eşyalarınızın ekiplerimiz tarafından kurularak kullanıma hazır hale getiriliyor.

Evden Eve Taşımada Doğru Fiyat Nasıl Belirlenir?

Zenginler evden eve nakliyat alanında uygun fiyatlarla çalışan firmaları hiç incelediniz mi? Uygun fiyatlarla çalışan firmaların çoğu sıradan ve basit hizmet vererek eşyalarınızı riske atıyor. Çünkü bu firmalar taşıma işlemi öncesinde gerekli önlemleri almıyor, taşıma işlemlerini plan ve program olmadan gerçekleştiriyor. Bazı durumlarda ise taşıma süreci normal süreden daha fazla uzatılıyor. Bu nedenle ev sahipleri uygun fiyatlı her firmaya güvenmemeli, eşyalarını riske atmamalıdır. Firma olarak müşterilerimize doğru fiyatlarla hizmet verebilmek adına fiyat belirlemesi yaparken bazı maddeleri göz önünde bulunduruyoruz.

Öncelikle taşınacak eşyaların miktarı ve ağırlığı göz önünde bulunduruluyor. Çünkü eşya durumuna göre görevli kişi sayısı artıyor ya da azalıyor. Aynı zamanda eşya durumuna göre araç tercihi yapılıyor. Biz, eşyalarınızın durumunu göz önünde bulundurduktan sonra mesafeyi de göz önünde bulunduruyoruz. Mesafe arttıkça fiyat da artış gösteriyor. Fakat tüm bunlara rağmen Zenginler evden eve nakliyat alanında kalitemizden ödün vermeden uygun fiyatlarla çalışmaya özen gösteriyoruz.

Call Now Button